ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

05/01

Ιατρός (Σκύδρα)

  • Υγεία
  • Κεντρ. Μακεδονία

Δημοσιεύθηκε πριν 2 εβδομάδες

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πτυχίο ΑΕΙ

Γενική ΕΞ.ΥΠ.Π Προστασία Α.Ε.

Η ΓΕΠ, η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών υγείας και ασφάλειας της εργασίας στην Ελλάδα, ζητά να προσλάβει Ιατρό, που θα απασχοληθεί σε εργοτάξιο με έδρα την Σκύδρα.

Περιγραφή Θέσης

  • Σχεδιασμός και υλοποίηση συστήματος επείγουσας φροντίδας υγείας
  • Συντονισμός με οργανωμένες δομές υγείας
  • Ιατρική συμβουλευτική

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πτυχίο Ιατρικής Σχολής
  • Άδεια ασκήσεως του ιατρικού επαγγέλματος
  • Εκπλήρωση της υποχρεωτικής άσκησης υπηρεσίας υπαίθρου
  • Εγγραφή στον Ιατρικό Σύλλογο
  • Ειδικότητα παθολογική/γενική ιατρική/χειρουργική/ορθοπεδική/τραυματολογία/επειγοντολογία
  • καλή γνώση Αγγλικών

Προσφέρουμε

  • Νοσηλευτή/νοσηλεύτρια ως βοηθητικό προσωπικό
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας

Στοιχεία Επικοινωνίας

Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού

E-mail: [Για αποστολή τoυ βιογραφικού σας κάντε κλικ εδώ]

Tηλ: 211-1882812