ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

13/10

Προωθήτριες - Πωλήτριες

  • Προωθητές / Merchandisers
  • Αττική

Δημοσιεύθηκε πριν 11 ημέρες

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Απόφοιτος Λυκείου
  • 1 - 3 έτη προϋπηρεσία

Κωδικός Θέσης: ADPR001

West ΑΕ

Η WEST A.E., εταιρεία παροχής υπηρεσιών με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια, συνεργαζόμενη με Πολυεθνικές και Ελληνικές εταιρείες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την περιοχή της Αττικής:

ΠΡΟΩΘΗΤΡΙΕΣ - ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ

Περιγραφή θέσης:

Φροντίζει για την αποτελεσματική προώθηση και πώληση  προϊόντων και την εφαρμογή εμπορικής πολιτικής γνωστής καπνοβιομηχανίας, σε σημεία πώλησης μικρής λιανικής.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ
  • Ηλικία έως 27 ετών
  • Εμπειρία σε προωθητικές ενέργειες ή πωλήσεις
  • Πολύ καλή εμφάνιση
  • Ευχέρεια Επικοινωνίας
  • Ομαδικότητα – Συνέπεια
  • Πολύ καλή γνώση Office
  • Πολύ καλή κατανόηση και χρήση αριθμοδεικτών
  • Άδεια οδήγησης

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Υψηλές μηνιαίες αποδοχές
  • Μπόνους επίτευξης στόχων
  • Πλήρη  απασχόληση και ασφαλιστική κάλυψη
  • Εταιρικό Αυτοκίνητο
  • Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες να στείλουν το βιογραφικό τους με επισυναπτόμενη φωτογραφία προσώπου και ολόσωμη, με την ένδειξη ADPR001 στην ηλεκτρονική δ/νση [Για αποστολή τoυ βιογραφικού σας κάντε κλικ εδώ]

Βιογραφικά που δεν ανταποκρίνονται στην απαιτούμενα προσόντα, δε θα ληφθούν υπόψη.