ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

13/09

Μηχανικός Πωλήσεων

  • Πωλήσεις B2B
  • Αθήνα

Δημοσιεύθηκε πριν 8 ημέρες

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πτυχίο ΤΕΙ, Μεταπτυχιακό

Κωδικός Θέσης: HR 09137

INGROUP

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 17 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό του πελάτη της:

ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΠΩΛΗΣΕΩΝ

(ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΟΣ ΚΛΑΔΟΣ)

(HR 09137)

Ο/Η κατάλληλος/η συνεργάτης/τιδα θα αναλάβει καθήκοντα που αφορούν:

  • Ανάπτυξη του πελατολογίου της εταιρείας: Αρχιτεκτονικά, μελετητικά γραφεία κ.α.
  • Ενημέρωση και εκπαίδευση των πελατών σχετικά με τα υλικά και τις εφαρμογές τους.
  • Προετοιμασία Οικονομικών Προσφορών βάσει αναγκών του πελάτη.
  • Τεχνική υποστήριξη των πελατών σχετικά με απορίες / διευκρινήσεις και οδηγίες εφαρμογής των προϊόντων.

Προσόντα:

  • Απαραίτητο πτυχίο ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ
  • Μετ/κος τίτλος σε παρεμφερές αντικείμενο επιθυμητός (Δομοστατικά, Επιστήμη Υλικών κτλ)
  • Άριστη γνώση Αγγλικής Γλώσσας, Γραπτά & Προφορικά
  • Πολύ καλή γνώση Γερμανικών ή Γαλλικών επιθυμητή
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άνδρες υποψηφίους
  • Δυνατότητα ταξιδιών (30% του χρόνου)

Παρέχονται:

  • Αξιόλογο πακέτο αποδοχών
  • Σταθερή, μακροχρόνια συνεργασία
  • Εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι/ες  που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν δυναμικά στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους, αναγράφοντας τον κωδικό θέσης (HR 09137) μέσω e-mail: [Για αποστολή τoυ βιογραφικού σας κάντε κλικ εδώ]