ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

17/11

French Speaking Account Manager

  • Πωλήσεις B2B
  • Κιλκίς

Δημοσιεύθηκε πριν 1 μήνα

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πτυχίο ΤΕΙ, Πτυχίο ΑΕΙ
  • 1 - 3 έτη προϋπηρεσία

KLEEMANN

Ο Όμιλος Εταιριών KLEEMANN, λόγω της συνεχούς ανάπτυξης των δραστηριοτήτων του στη διεθνή αγορά, επιθυμεί να προσλάβει για το Τμήμα Πωλήσεων Εξαγωγών, στη Βιομηχανική Περιοχή Κιλκίς:

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ Μηχανολογίας / Ηλεκτρολογίας ή συναφούς ειδικότητας
  • Πολύ καλή γνώση γαλλικής γλώσσας (επίπεδο advanced)
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας (επίπεδο Proficiency)
  • Πολύ καλή χρήση H/Y (Ms Office, Autocad)
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Δυνατότητα ταξιδιών

Αρμοδιότητες:

  • Διατήρηση και ανάπτυξη σχέσεων εμπιστοσύνης με τους πελάτες
  • Πρόβλεψη πωλήσεων και παρακολούθηση στόχων για key accounts
  • Διασφάλιση της επιτυχημένης και έγκαιρης παράδοσης του προϊόντος σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη
  • Επίλυση θεμάτων και προβλημάτων των πελατών και διαχείριση παραπόνων
  • Προετοιμασία αναφορών για την κατάσταση του πελάτη

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση & επαγγελματική ανάπτυξη
  • Ιατρείο με 8ωρη απασχόληση νοσοκόμας
  • Πρόσθετη ιατρική κάλυψη
  • Δυνατότητα μετακίνησης με δικά της μεταφορικά μέσα
  • Σύγχρονες εγκαταστάσεις (εστιατόριο, γυμναστήριο & playroom)

Οι υποψήφιοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους με mail στο [Για αποστολή τoυ βιογραφικού σας κάντε κλικ εδώ] υπόψη κoυ Δ. Λαζαρίδη, αναγράφοντας τον τίτλο της θέσης

Ιστοσελίδα www.kleemann.gr