ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

13/05

Πωλητής Καταστήματος

  • Πωλήσεις Λιανικής
  • Βούλα

Δημοσιεύθηκε πριν 10 ημέρες

  • Πλήρης Απασχόληση

MASTER PLUS HUMAN RESOURCES MON. EΠΕ

H MASTER PLUS HR για λογαριασμό πελάτη της, εταιρεία παραγωγής και εμπορίας τροφίμων, αναζητά για την περιοχή της Βούλας Αττικής ένα (1) άτομο για τη θέση:

ΠΩΛΗΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ

Περιγραφή Θέσης

  • Πωλήσεις ζαχαροπλαστείου & κάβας
  • Εξυπηρέτηση των πελατών εντός του καταστήματος
  • Δημιουργία φιλικού κλίματος και καλών σχέσεων με τους πελάτες
  • Άνεση στη δημιουργία προσφορών και παραγγελιών
  • Τακτοποίηση και η διατήρηση μιας καλής εικόνας μέσα στο κατάστημα
  • Τακτική παρακολούθηση για τυχόν ελλείψεις στα προϊόντα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτος έως 15 έτη
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα να είναι φιλικός και εστιασμένος στην εξυπηρέτηση των πελατών
  • Επικοινωνιακές καθώς και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Παρατηρητικότητα και ευελιξία
  • Αναπτυγμένη την αίσθηση της αντίληψης

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Έκπτωση 15% στα προϊόντα παράγωγης μας
  • Στολή εργασίας
  • Παροχή κάρτας ΜΜΜ
  • Οργανωμένο περιβάλλον εργασίας

Στείλτε το βιογραφικό σας  αναφέροντας στο θέμα του email τη θέση που αφορά.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.
Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.