ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

08/04

Lighting Account Manager

  • Πωλήσεις Λιανικής
  • Θεσσαλονίκη

Δημοσιεύθηκε πριν 2 εβδομάδες

Καυκάς

Θεσσαλονίκη, Ν. Θεσσαλονίκης, Ελλάδα | LAM_Pyl_04.03 · Lighting

Ο/Η κάτοχος της θέσης θα έχει την ευθύνη ανάπτυξης του υπάρχοντος αλλά και νέου πελατολογίου του HUB που αφορά κυρίως σε αρχιτεκτονικά γραφεία, μέσω  της δημιουργίας και διατήρησης μακροχρόνιων σχέσεων εμπιστοσύνης με τους πελάτες.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Επικοινωνία / Ανάπτυξη  υφιστάμενου και νέου πελατολογίου
  • Follow up έργων. Τεχνική υποστήριξη. Ενεργή συμμετοχή στην εξέλιξη και ολοκλήρωσή τους.
  • Άμεση συνεργασία, συντονισμός ενεργειών  με την ευρύτερη ομάδα μελετών του HUB για την άρτια υποστήριξη των έργων.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ /ΤΕΙ  ή  ΙΕΚ (Φωτισμού, Αρχιτεκτονικής, Interior Design)
  •  Προϋπηρεσία min 3-5 έτη στον χώρο του φωτισμού
  •  Άριστη γνώση Αγγλικών & MS Office
  •  Εμπορική Αντίληψη
  • Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου και προτεραιοποίησης ενεργειών
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες (προφορικό και γραπτό λόγο)
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας και επικέντρωση στους στόχους και τα αποτελέσματα
  • Ισχυρές δεξιότητες ακρόασης, παρουσίασης και διαπραγμάτευσης
  • Προσφέρουμε:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και παροχών
  • Ομαδική ασφάλιση
  • Εργασία σε ένα σύγχρονο, δυναμικό & πολύ-βραβευμένο περιβάλλον (βράβευση για 9η φορά στο θεσμό Best Workplace)
  • Δυνατότητες & προοπτικές για μάθηση & εξέλιξη

Επικοινωνήστε μαζί μας

στο [email protected] για να δηλώσετε το ενδιαφέρον σας και να αποστείλετε το βιογραφικό σας στην Νο1 εταιρεία ηλεκτρολογικού εξοπλισμού, φωτισμού, ειδών τεχνολογίας κτιρίων και λύσεων διαχείρισης ενέργειας!