ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

10/04

Μηχανικός Πωλήσεων Φωτοβολταΐκών Συστημάτων

  • Μηχανικοί
  • Σίνδος

Δημοσιεύθηκε πριν 2 εβδομάδες

ΤΕΧΝΟΜΑΤ ΑΕ

Η ΤΕΧΝΟΜΑΤ Α.Ε., μια από τις ταχύτερα αναπτυσσόμενες εταιρείες εμπορίας ηλεκτρολογικού και βιομηχανικού υλικού, επιθυμεί να προσλάβει:

ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΪΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ

Έλα στην ομάδα μας # Σίνδος Θεσσαλονίκη!

Οι κατάλληλοι υποψήφιοι πρέπει να έχουν ευχάριστο και επικοινωνιακό χαρακτήρα, ομαδικό πνεύμα, θετική διάθεση και ενθουσιασμό, ώστε να επιτυγχάνεται η εξαιρετική εξυπηρέτηση πελατών που χαρακτηρίζει την εταιρία μας.

Αρμοδιότητες

  • Σύνταξη μελετών εφαρμογής και διαμόρφωση ολοκληρωμένων προτάσεων που αφορούν την κατασκευή φωτοβολταϊκών έργων.
  • Επικοινωνία και διαχείριση προμηθευτών.
  • Καθημερινή χρήση προγραμμάτων που απαιτούνται για την μελέτη της κατασκευής φωτοβολταϊκών πάρκων/έργων.
  • Παροχή υποστήριξης προς τους πελάτες και διαχείριση των αιτημάτων τους αναφορικά με τα φωτοβολταϊκά έργα.
  • Παρακολούθηση των οικονομικών προτάσεων.
  • Γνώση και συνεχή εκμάθηση των χαρακτηριστικών και προδιαγραφών των προϊόντων και των καταλόγων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι ΑΕΙ/ΤΕΙ Σχολής Ηλεκτρολόγων Μηχανικών.
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας (θα εκτιμηθεί γνώση επιπλέον γλώσσας).
  • Πολύ καλή γνώση προγράμματος Autocad, PVSyst, Solar Edge.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση μελετητή φωτοβολταϊκών πάρκων.
  • Ικανότητες παρουσίασης.
  • Ευχέρεια στη χρήση πληροφοριακών συστημάτων.
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες.
  • Διαχείριση χρονοδιαγραμμάτων και προθεσμιών.

Προσφέρουμε

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον.
  • Προοπτικές εξέλιξης σε μία σταθερά αναπτυσσόμενη εταιρεία.
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη μέσω του Technomat Education Center (TEC).

Επικοινώνησε μαζί μας  για να δηλώσεις το ενδιαφέρον σου και να αποστείλεις το βιογραφικό σου.

*Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια στη διαχείριση των βιογραφικών σημειωμάτων σύμφωνα με τις διατάξεις του Γενικού Κανονισμού για την Προστασία Δεδομένων (GDPR)/σε συμμόρφωση με την πολιτική απορρήτου της Εταιρείας ΤΕΧΝΟΜΑΤ Α.Ε.