ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

19/04

Υπάλληλος γραφείου (Back Office)

  • Υπάλληλοι / Στελέχη Γραφείου
  • Αθήνα

Δημοσιεύθηκε πριν 8 ημέρες

Από Εμπορική Ανώνυμη εταιρεία ζητείται για άμεση πρόσληψη κοπέλα  για το τμήμα διοικητικής υποστήριξης / Υπάλληλος γραφείου (Back Office).

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κατοχή διπλώματος οδήγησης.
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office.
  • Ικανότητα συνεργασίας και ομαδικού πνεύματος
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και παρουσιαστικό
  • Δυνατότητα προσαρμογής σε δυναμικό εργασιακό περιβάλλον

Περιγραφή Θέσης

  • Καθημερινή διαχείριση γραφείου
  • Διατήρηση ηλεκτρονικού και έντυπου αρχείου
  • Έλεγχος και συντονισμός όλων των υποστηρικτικών εργασιών της εταιρείας..
  • Data entry παραστατικών λογιστηρίου
  • Συνεργασία και επικοινωνία με τους συνεργάτες του γραφείου

  Η εταιρεία προσφέρει:

  • Σύμβαση αορίστου χρόνου και ασφάλιση ΙΚΑ
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης σε έναν αξιόπιστο και συνεχώς αναπτυσσόμενο οργανισμό
  • Ευχάριστοι χώροι εργασίας
  • Εύκολη πρόσβαση με τα ΜΜΜ

Οι υποψήφιες θα πρέπει να στείλουν το βιογραφικό τους.