ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

04/01

Ιατρός

  • Υγεία
  • Σέρρες

Δημοσιεύθηκε πριν 2 εβδομάδες

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πτυχίο ΑΕΙ
  • 1 - 3 έτη προϋπηρεσία

Γενική ΕΞ.ΥΠ.Π Προστασία Α.Ε.

Η Γενική Εξυππ, η μεγαλύτερη εταιρεία στον χώρο της παροχής τεχνικών υπηρεσιών ασφάλειας και υγείας, ζητά να προσλάβει Ιατρό, που θα απασχοληθεί σε εργοτάξιο με έδρα τις Σέρρες.

Περιγραφή Θέσης

  • Στελέχωση εργοταξίου
  • Παροχή πρώτων βοηθειών σε περίπτωση ατυχήματος ή αιφνίδιας ασθένειας
  • Διαχείριση επειγόντων περιστατικών
  • Πραγματοποίηση εκπαιδεύσεων σε εργαζόμενους

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πτυχίο Ιατρικής Σχολής Ελληνικού ή Διεθνούς Πανεπιστημίου
  • Άδεια ασκήσεως του ιατρικού επαγγέλματος
  • Εκπλήρωση της υποχρεωτικής άσκησης υπηρεσίας υπαίθρου
  • Εγγραφή στον Ιατρικό Σύλλογο Αθηνών ή σε οποιονδήποτε ιατρικό σύλλογο της επικράτειας
  • Ειδικότητα παθολογική/γενική ιατρική/χειρουργική/ορθοπεδική/τραυματολογία/επειγοντολογία
  • Καλή γνώση Ιταλικών ή Αγγλικών

Προσφέρουμε

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας

Στοιχεία Επικοινωνίας.

Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού

[Για αποστολή τoυ βιογραφικού σας κάντε κλικ εδώ]

Tηλ: 211-1882859