ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

12/06

Υπάλληλοι Διαχείρισης Πελατολογίου & Ανανέωσης Συμβολαίων

  • Υπάλληλοι / Στελέχη Γραφείου
  • Αθήνα

Δημοσιεύθηκε πριν 1 μήνα

  • Μερική Απασχόληση
  • Απόφοιτος Λυκείου, IEK
  • 1 - 3 έτη προϋπηρεσία

Κωδικός Θέσης: MT_CS_16

Mellon Group of Companies

Η Mellon είναι ένας πολυεθνικός Όμιλος εταιρειών με έδρα στην Αθήνα και περισσότερους από 4.500 εργαζόμενους, έχει παρουσία σε 12 χώρες στην ευρύτερη περιοχή της Κεντρικής και Νοτιοανατολικής Ευρώπης. ο οποίος παρέχει εξειδικευμένα προϊόντα και υπηρεσίες που διευκολύνουν τις συναλλαγές και την επικοινωνία των επιχειρήσεων με τους πελάτες τους

Η Μellon Technologies, η μητρική εταιρεία του Ομίλου, στα πλαίσια ανάπτυξής της, αναζητά:

Υπαλλήλους Διαχείρισης Πελατολογίου & Ανανέωσης Συμβολαίων

(6ωρo με βάρδιες)

(ref: MT_CS_16)

Περιγραφή Θέσης

Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για την τηλεφωνική επικοινωνία με ήδη υπάρχον αλλά και νέο πελατολόγιο για την ενημέρωση και διαχείριση των λογαριασμών τους, ανανέωση συμβολαίων κτλ.

Επιθυμητά προσόντα

  • Απολυτηριο Λυκείου και άνω
  • Προϋπηρεσία 1 έτους και άνω σε αντίστοιχη θέση σε call center ή στον κλάδο της λιανικής πώλησης
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άνεση και ευγένεια στην επικοινωνία
  • Πελατοκεντρική νοοτροπία με έμφαση στο αποτέλεσμα

Η εταιρεία προσφέρει

  • Σταθερό μισθό και ασφάλιση με την αξιοπιστία του ομίλου Mellon
  • Συχνή αξιολόγηση & επιβράβευση υψηλής απόδοσης
  • Δυνατότητες προσωπικής εξέλιξης

Η θέση αφορά εργασία με κυλιόμενο ωράριο στην έδρα της εταιρείας στο Ν.Φάληρο.

Αποστολή βιογραφικών στο [Για αποστολή τoυ βιογραφικού σας κάντε κλικ εδώ] αναφέροντας τον κωδικό της θέσης.